2867
MUCCO KALİTE POLİTİKALARI

MUCCO Sinyalteknik; kalite yönetim politikasında ana prensibi, uygulanabilir,sürdürülebilir ekonomik yöntemler geliştirmektir.

Ürünlerini yurt içi ve yurtdışı piyasalara sunarak satış öncesi ve satış sonrası sağlamış olduğu teknik destek ile her zaman müşterilerine hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyetini kaliteden ödün vermeden karşılamayı, satış sonrası servis sorumluluğunu yerine getirmeyi yasal mevzuat ve yükümlülüklere uymayı, sürekli gelişimi ve iyileştirmeyi, verimli ve güvenilir bir çalışma ortamı sağlamayı kalita politikası olarak benimsemektedir.

MUCCO ÜRETİM HATTI

MUCCO Sinyalteknik; üretim konusunda kalite ve ürün geliştirme çalışmalarının yanı sıra üretim hattının ilk adım olan müşteri ihtiyaç analizi ve uygun ürün tasarımını tecrübeli mühendisleri ile yapmaktadır.

Bu çalışmalardan sonra piyasaların ihtiyacı olan ürünler, kendi konusunda uzman olan ekibi tarafından üretilmektedir. Kalite kontrol denetlemelerinin, satış sonrası destek ve servis hizmetlerini uzman personelleri ile kesintisiz olarak sağlamaktadır.

Mucco fiyat listesine ulaşmak için tıklayın…