Tanıtım Filmimizi İzleyin

2010 yılında oluşturmaya çalıştığımız ANİPA Markası ile;

Flexıble baralar, Delikli Kablo Kanalları, Abs ve Polikarbonat Panolar, Otomat Baraları, Plastik klemensler, Pano kliması, Termostat, Pano ısıtıcıları, Fanlar, Filitreler, Tepe fanları, Fanlı filtreler, izole trafolar, şönt reaktörler, harmonik reaktörler, Raylar, Proje Cepleri, Pano Armatürleri, Topraklama klemensleri, U klemensler, Dağıtıcı Üniteler, Makaronlar, Kablo Çorapları, Sinyal lambaları, Butonlar, izolatör, hareketli kanallar gibi birçok malzeme üretimi ve ithalatını yapmaktayız.

Hakkımızda

Anka Mühendislik,

2004 yılından bugüne satış konusunda sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren elektrik malzeme satış konusunda faaliyet gösteren uzman kadroya sahip olan şirketimiz ulusal ve uluslar arası markanın temsilciliğini yapmaktadır.

 
 

Firmamızda birçok alanda Projeler üretmekteyiz.

www.etiketcozumleri.com  ile aradığınız tüm Etiket, Markalama, İş güvenliği ürünlerini portalımızdan seçebilirsiniz.

www.anka-online.com Elektrik, Elektronik, Otomasyon, Kurumsal IT ve Endüstriyel Teknoloji ürünlerini Online Mağazamızdan ürünleri seçip teklif isteyip güvenle satın alabilirsiniz.

1201

 

Kurulduğu günden itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede satış ve satış sonrası hizmetlerinde sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.Firmanın değişmez prensipleri daima kalite ve çözüm odaklı hizmet,  zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Müşterisine alternatif çözümler sunarak bir satın alma departmanı  gibi çalışmaktadır.

Firmamızın birçok ilde bulunan bayi ağı sayesinde şehir dışında olan şantiyelere bulunduğu yerden çözümler sunabilmektedir. Satışta başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle çalışan Anka Mühendislik,  gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.